afr3

Tylko 5 kroków!

To proste.Najpierw musicie czuć, że jesteście pewni swoich uczuć, chcecie wziąć ślub i spędzić wspólnie resztę życia. Potem wystarczy już tylko wykonać 5 prostych kroków.

1. KROK - DEKLARACJA

Z zakładki "pobierz" ściągnijcie >>deklarację<< Wypełnijcie ją i odeślijcie na adres: Fundacja Kapucyni i Misje ul. Korzeniaka 16, 30-298 Kraków

2. KROK - INFORMACJA

Nie zapomnijcie o swojej decyzji poinformować weselnych gości - najlepiej w treści zaproszenia. Wystarczy krótka wzmianka o tym, by goście nie przynosili ze sobą kwiatów, a pieniądze które przeznaczyliby na ten cel wrzucili do naszej puszki. Wszystkie zebrane w ten sposób pieniądze przeznaczone zostaną na budowę szkół w Afryce. Jeżeli wolicie wierszyk do zaproszenia - wybierzecie jedą z >>naszych propozycji<<

3. KROK - AKCJA

Gdy otrzymamy wypełnioną przez Was deklarację odeślemy Wam specjalną puszkę na datki od Gości.Prześlemy Wam także krótki tekst dla Kapłana,który będzie błogosławił wasze małżeństwo,a który pod koniec uroczystości podziękuje Wam, za to że zdecydowaliście się zostać Czadową Parą.

4. KROK - WPŁATA

Zebrane do puszki pieniądze wpłacacie na specjalne konto utworzone dla Czadowych Par: Fundacja Kapucyni i Misje 30-298 Kraków, ul Korzeniaka 16 Bank PKO SA o/Kraków 80 1240 4533 1111 0010 3660 4918 Bóg zapłać!

5. KROK - NASZE PODZIĘKOWANIA

Podziękowania za Wasz cudowny gest otrzymacie od tych, którym pomożecie najbardziej. Dostaniecie wyjątkową fotografię od Afrykańskich dzieci, które napiszą na tablicy Wasze imiona i nazwisko oraz krótkie podziękowania. Dodatkowo Wasze ślubne zdjęcie trafi do >>galerii<< zdjęć na naszej stronie.

Działamy

  • Budujemy szkoły
    Budujemy szkoły

    Budujemy szkoły Szałas zbudowany z patyków, dach ze słomy. Dzieci…

  • Kopiemy studnie
    Kopiemy studnie

    W Afryce jest woda! Ograniczenia do jej dostępu wynikają z…